Акредитація

«Quay Audit UK Limited» (Великобританія) www.quayaudit.co.uk, є британським органом по сертифікації акредитованим у всесвітньо визнаному органі з акредитації ASCB, www.ascb.co.uk. Приватне Підприємство «Аудит та Сертифікація» (Україна) є офіційним представником «Quay Audit UK Limited», а сертифікати, що видаються є акредитованими і відображаються на глобальному сервісі IRQAO, www.irqao.com, або безпосередньо на даному сайті, на сторінці: www.auditandcert.com/search, також офіційно засвідчують підтвердження відповідності.

Про членство в ASCB

Ми наводимо тут текст, взятий безпосередньо у ASCB для інформування наших існуючих і потенційних клієнтів.

«… Суттєвим аспектом членства в деяких міжнародних асоціаціях є їх винятковий характер: наприклад, правила IAF не дозволяють більш ніж одному органу з акредитації, надавати таку ж ступінь акредитації в межах однієї країни. Конкуренція між органами з акредитації, які мають різні комерційні моделі, але схожі пропозиції на одному ринку, виключається технічно. Це вважається обмежувальною практикою.

 

На сьогоднішній день ASCB не може претендувати на членство в IAF в зв’язку з цими правилами. Хоча деякі переваги членства в IAF сприймаються позитивно, IAF залишається закритим клубом. Це викликає жаль з огляду на той вклад, який ASCB може внести в процес акредитації, та бути позитивно прийнятим іншими.

 

Багато міжнародних організацій, такі як IAF, є приватними організаціями, які створені без будь-якої іншої компетенції або повноважень, ніж для роботи в якості комерційних організацій. Вони не мають юридично закріпленого статусу (наприклад, того, який присвоюється Організації Об’єднаних Націй або Міжнародному Валютному Фонду, і немає будь-яких юридичних вимог до його членів у якості таких). Проте, ASCB визнає, що членство має переваги, зокрема, довіру і престиж, що такі організації можуть бути створені на ринку, хоча ці вигоди можуть бути суб’єктивними і є комерційними факторами.

Створення багатьох міжнародних організацій не закріплено ні в якому конкретному законі або законодавчому акті. Однак, часом на практиці, помилково зустрічається непорозуміння у деяких замовників, в тому числі в державних департаментах, які помилково стверджують, що членство є «вимогою». У більшості випадків це не так, і хоча будь-який орган із закупівель має право описати переваги і політику закупівель, періодично виникає стереотип, який не має жодної підстави і не підкріплений будь-якими технічними вимогами … »

Основи ASCB та «державне визнання»

 «…Accreditation Service for Certifying Bodies Ltd є приватною компанією з обмеженою відповідальністю, зареєстрованою в Англії та Уельсі, з реєстраційним номером 3132143. Таким чином, компанія зареєстрована як торговельний концерн у відповідних органах Сполученого Королівства.
ASCB Ltd, надає послуги з акредитації та відома Департаменту торгівлі і промисловості UK, як така …»

Прагнучи максимально задовольнити запити клієнтів на ринку сертифікації «Кюай Аудит та Сертифікація» має можливості проводити сертифікаційні роботи з отриманню сертифікатів, які зареєстровані в органах по сертифікації, які є чинними членами IAF. Така можливість реалізується завдяки укладеним партнерськими угодами з відповідними сертифікаційними органами в різних країнах.

Надішліть нам повідомлення

Акредитація при сертифікації ISO

Акредитація визначає технічну компетентність, цілісність та неупередженість організацій, що надають послуги з оцінки відповідності, такі як тестування, калібрування, сертифікація та інспекція на основі міжнародних стандартів.

Акредитація – це неупереджений і об’єктивний процес, який забезпечує найменш дублюючий, найбільш прозорий і найбільш широко прийнятий шлях для надання достовірних результатів оцінки відповідності.

Акредитація:

є офіційною демонстрацією компетентності органів з оцінки відповідності для виконання конкретних завдань з оцінки відповідності (серія EN ISO / IEC 17000);
є незалежною та авторитетною атестацією компетентності, неупередженості та цілісності органів оцінки відповідності;
є «паспортом» міжнародної торгівлі на основі багатосторонніх угод;
підтримує гармонізацію процедур оцінки відповідності на світовому рівні.

Вже сьогодні кордони між країнами стають все менш помітними, все більше компаній прагнуть надавати свої товари та послуги без територіальних обмежень. Звісно, що й потреби в міжнародних сертифікаціях зростають. Тому сертифікаційні сервіси намагаються задовольняти дану потребу, за для чого створюються партнерські союзи між різними органами з сертифікації, що мають різні акредитації за сферою сертифікації, типом акредитації, територіальним розташуванням, престижністю та відомістю в різних куточках світу. Так одночасно існує велика кількість форм та принципів на яких створюються органи з акредитації. Найбільш відомими є  International Accreditation Forum (IAF), International Laboratory Accreditation Cooperation (ILAC), Global Accreditation Forum (GAF), European Accreditation (EA), InterAmerican Accreditation Cooperation (IAAC), Asia Pacific Accreditation Cooperation (APLAC) але не існує єдиного універсального, або самого головного, як і не існує єдиного реєстру всіх виданих сертифікатів.

Глобальний акредитаційний форум (GAF) – міжнародна асоціація з акредитації. В якої є певна мета, заснована на визначенні якості з точки зору прав людини. Її презумпція якості визначена на основі суспільних очікувань якості і стверджує, що продукти та послуги повинні забезпечити задоволення для кінцевого користувача. Обґрунтування цих аргументів є загальнодоступним.

Глобальний форум з акредитації (GAF) – це група досвідчених професіоналів, які прагнуть просувати кращі практики в сфері забезпечення якості, є незалежним і вільним від уряду і політичного контролю.

Ми спостерігали, що за останні два-три десятиліття поширилися стандарти для продуктів і систем управління, а також стандарти та керівництва для їх оцінки, сертифікації та акредитації. Хоча це і призвело до підвищення обізнаності щодо забезпечення якості в багатьох країнах, дисципліни впевненості в якості у багатьох випадках перетворилися на якісну професію, яка передувала протоколам і домовленостям щодо якості. Як наслідок, необхідні документи, які повинні бути вироблені протягом декількох тижнів, іноді займали багато років.

Для досягнення міжнародного визнання Вашої організації ми допоможемо отримати сертифікати відповідності вимогам міжнародних стандартів ISO. З нами зручно співпрацювати, ми працюємо в Україні по всіх регіонах і чуємо наших замовників. Керівники бізнесу визнають, що добре структуровані системи управління мають життєво важливе значення для успіху бізнесу і визнають переваги від впровадження систем менеджменту які спираються на вимоги стандартів, розроблених Міжнародною організацією з стандартизації – ISO.

Ми пропонуємо широкий спектр сертифікаційних послуг, включаючи, але не обмежуючись:
ISO 9001: 2015 – Системи управління якістю;
ISO 14001: 2015 – Системи управління навколишнім середовищем;
ISO 45001:2018 / OHSAS 18001: 2007 – Системи управління охороною праці та промислової безпеки;
ISO 22000: 2005 – Системи управління безпекою харчових продуктів;
ISO 27001: 2013 – Системи управління інформаційною безпекою.

Крім того, ISO 10002 (задоволеність клієнтів), NQA-1 (стандарт США, що відноситься до управління якістю ядерної промисловості), TS 16949 (управління якістю в автомобільній промисловості) ….. якщо ви не бачите тут бажаних стандартів, будь ласка, зверніться за консультацією до нас.