Загальна інформація

Основна діяльність нашої компанії охоплює всі галузі економіки та віддзеркалюється в товарах і послугах, якими щодня користуються споживачі по всьому світу.

Сьогоднішні стандарти управління ISO засновані на передовій практиці. Вони пройшли багаторічний процес становлення, розвиваючись в сучасні чітко визначені тексти, щоб допомогти бізнесу досягти своїх цілей.

Бізнес-менеджери знають цінність доброго впорядкування, але багато хто з них відкладають стандартизацію і формалізацію бізнес процесів. Це пов’язано головним чином з тим, що стандарти написані таким чином, щоб можуть бути застосовні до всіх типів бізнесу та не містять прямих, остаточних рішень. Це не критика, а факт.

Всі стандарти систем менеджменту мають однакову логіку засновану на принципі: плануй, роби, перевіряй, дій.

Існує безліч стандартів, що описують всі аспекти ефективного управління бізнесом, якість, навколишнє середовище та здоров’я і безпеку. Деякі аспекти управління бізнесом настільки чутливі (особливо в тих випадках, коли мова йде про безпеку), що реєстрацію можуть надавати тільки кілька сертифікаційних органів. Якщо у вас є які-небудь сумніви щодо вашої сфери дії, зв’яжіться з нами.

Більш детальну інформацію, про окремі стандарти можна отримати за посиланнями, які наведені нижче або зв’яжіться з нами.

  • ISO 9001 – Системи управління якістю
  • ISO 14001 – Системи екологічного управління
  • ISO 45001 (OHSAS 18001) – Системи управління охороною праці та здоров’ям.
  • ISO 22000 – Система управління безпечністю харчових продуктів.
  • ISO 27001 – Система управління інформаційною безпекою

Надішліть нам повідомлення

Стандарти ISO - загальна інформація

Розробка, впровадження та реєстрація адаптованої системи – для конкретного бізнесу – не повинна включати радикальних змін і ніколи не повинна включати процедури, які нелегко зрозуміти та повинна приносити РЕАЛЬНІ вигоди. Якщо цього досягти не вдалося, тоді, у вас неправильна система!