ISO 14001

Audit And Certification «Аудит та Сертифікація»  (Україна) пропонує сертифікаційні послуги ISO 14001 в Україні у всіх регіонах.

Ми проводимо сертифікацію систем екологічного менеджменту на дотримання вимог ISO 14001:2015.

Стандарт ISO 14001:2015 є основою для управління впливами від діяльності на  навколишне середовище, яку Міжнародна організація по стандартизації опублікувала в 1996 році та переглянула в 2004, 2015 роках.

Для великого і малого бізнесу важливі вигоди від хорошого менеджменту і управління навколишнім середовищем. Менеджери повинні знати про екологічний вплив своєї компанії і бути в змозі виявляти проблеми і ефективно діяти, щоб зменшити цей вплив та підвищити ефективність / зменшити ризик, коли це можливо.

Фундаментальне екологічне управління є результатом передового досвіду.

Міжнародний стандарт, ISO 14001:2015, визначає області, загальні для всіх підприємств, які впливають на екологічні показники, і процедури, які повинні бути встановлені для забезпечення того, щоб екологічні впливи і ризики забруднення навколишнього середовища оцінювалися і контролювалися певним і ефективним способом.

Компанії в усьому світі використовують структуру ISO 14001:2015 в якості основного інструменту для визначення екологічних аспектів та аналізу наслідків, значимості впливів і нарешті дій по боротьбі з забрудненням.

Сертифікація систем, що відповідають ISO 14001:2015, може бути досягнута за допомогою «Аудит та Сертифікація».

Ми просимо вас представити ваші документи і практику для нашого приватного вивчення до отримання сертифіката. Регулярні наглядові відвідування (аудити) забезпечать продовження реєстрації і дозволять вам оголосити ваш акредитований статус сертифікації.

Досягнення акредитованої сертифікації є юридичними або комерційними вимогами до всіх тих організацій, діяльність яких прямо або побічно, навмисно чи ненавмисно впливає на навколишнє середовище.

Надішліть нам повідомлення

Переваги ISO 14001

Стає все більш важливим продемонструвати, що організації думають про свій вплив на навколишнє середовище і запроваджують системи, які не тільки принесуть користь навколишньому середовищу, але й зменшать витрати і підвищать ефективність в організації.

Переваги відображення відповідності стандарту ISO 14001 численні:

Економія витрат на відходи, переробку та споживання

Перевага над конкурентами при проведенні торгів для бізнесу

Управління екологічними ризиками

Дотримання екологічних норм окремих країн

Демонструє Вашу відданість поліпшенню навколишнього середовища

Показує, що ви відповідальна організація, орієнтована на майбутнє

Можна зменшити витрати на страхове покриття

Може підвищити залученість співробітників, знаючи, що вони працюють в екологічно чистій організації

Наявність чітко визначеної системи управління енергією (EMS) забезпечить Вашу організацію систематичним підходом до дотримання. У деяких випадках регуляторні органи є більш гнучкими у відношенні компаній з обліковими даними про продуктивність та громадську відповідальність.

 

Окрім того, чиновники агентства охорони навколишнього середовища США (EPA) та адміністрації з охорони праці та безпеки (OSHA) зазначили, що сертифікація може призвести до скорочення кількості перевірок, необхідних для отримання дозволів. За унікальних обставин EPA зменшила штрафи за умови, що фінансові ресурси вводяться у кращу практику, включаючи відповідність вимогам ISO 14001.

Через Генеральну угоду про тарифи та торгівлю (ГАТТ), очікується, що ISO 14001 стане передумовою для ведення бізнесу у всьому світі. Експерти стверджують, що саме ринкові сили сприятимуть прийняттю нових глобальних екологічних стандартів.

ISO 14001 також сумісний з іншими стандартами управління, такими як ISO 9001, OHSAS18001і ISO 27001.

Щоб дізнатися більше про отримання сертифікату ISO 14001, натисніть тут.