ISO 9001

Сертифікація систем управління якістю на дотримання вимог ISO 9001

«Аудит та Сертифікація»  пропонує сертифікаційні послуги ISO 9001:2015 в Україні у всіх регіонах.

Основи управління якістю є результатом передового досвіду.

Міжнародний стандарт, ISO 9001, визначає області, загальні для всіх підприємств, які впливають на якість і процедури, які повинні бути встановлені, щоб гарантувати, що вимоги клієнтів повністю дотримуються контрольованим і виміряним чином.

Підприємства в усьому світі використовують вимоги ISO 9001 в якості основного інструменту для побудови своїх процесів і контролю якості, а в якості прямого результату значно виграють від скорочення втрат, ефективних методів і кращого розуміння задоволеності клієнтів.

Реєстрація систем, що відповідають ISO 9001:2015, може бути досягнута за допомогою «Аудит та Сертифікація» (Україна).

Ми попросимо Вас представити Ваші документи і практику для нашого приватного вивчення для отримання сертифікату. Щорічні наглядові відвідування (аудити) забезпечать продовження реєстрації і дозволять Вам оголосити ваш акредитований статус реєстрації.

У багатьох випадках досягнення акредитованої реєстрації дає комерційну перевагу, так як це дає доступ до клієнтів для бізнесу, які в іншому випадку були б недоступні.

Міжнародна організація по стандартизації ISO структурувала стандарти на системи менеджменту, таким чином, щоб забезпечити просту та легко зрозумілу інтеграцію між системами менеджменту організацій. Інтегровані системи управління, які описують управління бізнесом, можуть бути легко розширені після створення базової структури.

Надішліть нам повідомлення

Аудит та сертифікація. Основні переваги стандартів ISO

Ідеєю для заснування ISO стало фундаментальне питання: «як це зробити найкращим способом?»

Організація почала свою роботу з такої діяльності, як визначення мір і ваг. Останні 50 років ISO розробила ряд стандартів, що охоплюють все: від взуття, в якому ми ходимо, до мережі Wi-Fi, яка невидимо з’єднує нас один з одним.

Вирішуючи перераховані вище й інші завдання, міжнародні стандарти також сприяють підвищенню споживчої довіри, яка передбачає безпеку, надійність і високу якість продукції. Стандарти ISO з безпеки дорожнього руху, іграшок та безпечної медичної упаковки є малою долею з багатьох інших, які роблять світ безпечнішим.

Регулюючі органи та уряди розраховують на переваги, одержувані від застосування стандартів, беручи до уваги залучення експертів з усього світу.

Вже розроблено стандартів ISO в кількості 22654, що зачіпають практично всі аспекти щоденного життя, а також приносять користь малому і середньому бізнесу. Міжнародні стандарти стосуються якості повітря, води і ґрунту, а також викидів газів і рівня допустимої радіації, екологічних аспектів продукції, сприяють захисту навколишнього середовища та отримання економічних вигод.